Începând de marți, 4 iulie 2023, vor fi demarate lucrările de frezare a stratului existent de asfalt pe strada Bălănoaiei (pe primele două benzi din dreapta, sens de mers dinspre șoseaua Ghizdarului până la intersecția cu strada Pictor Grigorescu) și pe strada Pictor Grigorescu (pe primele două benzi din dreapta, pe sensul de mers dinspre strada Bălănoaiei până la intersecția cu strada Pictor Andreescu).
Cele două străzi menționate fac parte din proiectul de mobilitate urbană aferent coridorului vestic al municipiului Giurgiu.
Foto arhivă
Ultima modificare: 03.07.2023 – 16:04 de către Administrator